Metāla nozīmīte
-
daudzpusīgs reklāmas produkts un kolekcija!

Maza vai liela kompānija, bet komandas gars ir svarīgs!!!!
Ar skaistu, kvalitatīvi izgatavotu nozīmīti, vadība un darbinieki apliecina savu uzticību un reklamē kompānijas vārdu.

Metāla nozīmīšu izgatavošanas pirmsākumi ir meklējami jau Senajā Ķīnā, kur tās tika izmantotas kā rotaslietas prestižu ornamentu attēlošanai. Plašāk metāla nozīmītes sāka izmantot 19.gs. beigās karaspēkos kā vienību atpazīšanas zīmes. Tomēr jau 20.gs. sākumā metāla nozīmīte ieguva savu individuālo raksturu un piederību.

Mūsdienās metāla nozīmītes ir ļoti populārs un viegli pieejams produkts ikvienam! Metāla nozīmītes apliecina nesātāja piederību kādai organizācijai, biedrībai, brālībai vai arī simbolizē tā sasniegumus.Biznesa organizācijas dāvina metāla nozīmītes saviem darbiniekiem kā motivējumu izaugsmei, produktivitātei un ciešāku savstarpējo attiecību veidošanai. Tā ir ideāla dāvana atzīmējot svarīgus notikumus kompānijas pastāvēšanas vēsturē.

Plaši metāla nozīmītes tiek izmantotas valsts vadošajās struktūrās un pilsētu atribūtikā.
Metāla nozīmītes mūsdienās ir ieguvušas lielu popularitāti arī kolekcionāru vidū.

Pastāv pieci metāla nozīmīšu ražošanas pamatveidi: cietā emalja, mīkstā emalja, foto kodināšana, sietspiede un 4-krāsu process. Katra pasūtījuma laikā tiek detalizēti saskaņots nozīmītes dizains un pasūtītāja vēlmes, un tad tiek pieņemts lēmums par ražošanas procesu. Ražošanas ilgums ir vidēji no 3-4 nedēļāmDažādi raksti par nozīmītēm:
http://ikskile.com/sabiedriba/ikskiliesi/Likteniga_sauja_nozimisu.html

http://www.liepajniekiem.lv/lat/aktiva-zona/valasprieki/2009/01/25/40-kilogrami-nozimisu/

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Nozimitenozimite
nozīmīteNOZĪMĪTE
zelta nozīmīte
nozimite